Wszystkie kategorie

Strona główna>O nas

KIM JESTEŚMY

Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd.(Nasiona Papryki), spółka holdingowa należąca do Yuan Longping High-Tech Agriculture Co., Ltd, założona w 1988 roku, z kapitałem zakładowym wynoszącym 5 milionów USD. Jest to wojewódzkie wiodące przedsiębiorstwa uprzemysłowienia rolnictwa, które skupiają się na hodowli, produkcji, rozwoju i sprzedaży nowych odmian warzyw, głównie odmian ostrej papryki.

Nowa siedziba firmy, zlokalizowana we wsi Longwangmiao w mieście Chunhua w hrabstwie Changsha, została założona w 2014 roku z obszarem budowlanym o powierzchni 4290 metrów kwadratowych, który obejmuje zmodernizowany budynek ogólny obejmujący chłodnię, magazyn, zakład przetwórczy, kontrolę jakości, badania i rozwój oraz oficjalny biznes.

Firma jest zaangażowana w komercyjny system hodowli z silnym zespołem hodowlanym. W międzyczasie firma zbudowała stacje badawczo-rozwojowe i stacje demonstracyjne w różnych ekologicznych regionach Chin, takich jak Hunan, Hainan, Guangdong, Yunnan, Henan, Shandong, Shanxi itp. i wypuściła na rynek ponad 200 nowych odmian ostrej papryki, bakłażana, ogórka i dyni , tykwa gorzka, tykwa gąbczasta, fasolka szparagowa, pakchoi i inne warzywa oraz nagrodzono ponad 40 pozycji osiągnięć naukowych i technologicznych na różnych poziomach. Firma stworzyła solidną sieć marketingową w całym kraju i współpracowała z ponad 10 krajami Azji Południowo-Wschodniej w zakresie badań i rozwoju oraz rozwoju odmian. Siła hodowlana i udział w rynku ostrej papryki firmy Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd zajmują pierwsze miejsca na chińskim rynku nasion warzyw.

Firma uzyskała kwalifikacje w zakresie importu i eksportu nasion warzyw, a także została członkiem Stowarzyszenia Nasion Azji i Pacyfiku (APSA), wiceprezesem oddziału warzywnego China Seed Association, wiceprezesem przedsiębiorstwa strategicznego sojuszu w zakresie standardowych innowacji technologicznych w zakresie chińskiej ostrej papryki przemysł, pierwsza partia przykładowych kredytów AAA przedsiębiorstw chińskiego przemysłu nasion, kluczowego przedsiębiorstwa kredytowego chińskiego przemysłu warzywnego. Zarejestrowany znak towarowy „Xiangyan” został nagrodzony tytułem słynnego chińskiego znaku towarowego.

Firma uznaje uczciwość, naukę i technologię, hodowców i ciężką pracę za swoje podstawowe wartości, starając się być niezwykłą firmą zajmującą się nasionami warzyw w Chinach. Aby zapewnić dystrybutorom, rolnikom, akcjonariuszom i pracownikom oraz stworzyć kolorowe odmiany warzyw dla konsumentów, potrzebne są dobre korzyści wynikające z marki oraz siły badawczo-rozwojowej.

HISTORIA

1988wprowadzono pierwszą hybrydową odmianę papryki o nazwie „Xiangyan No.1”.
1991, marka „Xiangyan” zarejestrowana w Chinach.
1996, seria ostrej papryki Xiangyan posiadała największe obszary sadzenia na świecie, a udział w rynku osiągnął w Chinach aż do 70% przy wielkości sprzedaży wynoszącej 800 ton, przychodach ze sprzedaży przekraczających 9 milionów USD i zysku wynoszącym 5.5 miliona USD w przypadku nasion ostrej papryki.
1997, „Xiangyan” został nagrodzony jako słynna marka Hunan.
1999, zintegrował solidne przychody ze sprzedaży i zyski firmy Xiangyan z reputacją marki Pro. Yuan Longping, Yuang Longping Agriculture High Technology Co., Ltd. została założona i notowana w 2000 roku.
2006, autoryzowane jako przedsiębiorstwo „Nowa i zaawansowana technologia” w prowincji Hunan.
2006, uzyskał zezwolenie na import i eksport nasion.
2010, „Xiangyan” został nagrodzony jako „China Famous Brand”, co było pierwszym tytułem w chińskim przemyśle nasion warzyw.
2016, nagrodzony jako Kluczowe Przedsiębiorstwo chińskiego przemysłu nasion warzyw.
2020, nagrodzony jako wiodące przedsiębiorstwo uprzemysłowienia rolnictwa w prowincji Hunan.
2020, Mitsui posiadał 30.4% akcji Xiangyan Company.
2021, współpracowała z Uniwersytetem Rolniczym w Hunan w zakresie innowacji, identyfikacji i badań przesiewowych zasobów plazmy zarodkowej, selekcji i hodowli odmian, ekologicznej i efektywnej technologii uprawy oraz szkolenia talentów w zakresie ostrej papryki.

POKAZ FARMOWY

Pole uprawne

Wyróżnienia i certyfikat


 • Słynny znak towarowy Hunan
 • Znany znak towarowy w Chinach
 • Kluczowe wiodące przedsiębiorstwo industrializacji rolnictwa
 • Centrum Badań Inżynierii Hunan
 • Baza popularyzacji nauki prowincji Hunan
 • Certyfikat Enterprise Credit Grade
 • Kluczowe przedsiębiorstwa kredytowe chińskiego przemysłu nasion warzyw
 • Złota Nagroda dla Xianla 7 Ostra Papryka
 • Złota Nagroda dla Xianla 4 Ostra Papryka
 • Wiceprezes oddziału China Seed Association Vegetable Seed Branch
 • Członkostwo w Chińskim Stowarzyszeniu Warzywnym
 • Wiceprezes Oddziału Chińskiego Stowarzyszenia Nasion Oddziału Nasion Warzyw